Leden 2012

Připravte se na simpsonovské kvízy!

15. ledna 2012 v 15:42 Novinky ze světa simpsonú
Ahoj,už nadpis vám říká něco o připravovaném projektu...,asi už dnes začnu chystat otázky,vložím je do speciálního sešitu,připravím kameru...,ALE má to jeden háček!, musím najít moderátora,který bude chodit po ulici...,ne nehledám ho mezi vámi,ale skusím ho/ji najít v naší vesnici...,kdiš to všechno stihnu tak by ste video mohly očekávat příští týden (ne tenhle co začne teď ,ale až pak) .
Tak dtžte palce ať se to vydaří :) , a nakonec vám sem dám fakt boží úvodní znělku ze simpsnú...Simpsonovi, 500 díl se blíží!

15. ledna 2012 v 15:30 Novinky ze světa simpsonú
Nejžlutější seriál na světě míří do Guinessovy knihy rekordů...
Ani ne za měsíc (8.2.) bude v USA odvysíláno pětisté pokračování slavného seriálu The Simpsons! Ke slavnostní premiéře jubilejního dílu dojde v Hollywoodu a předcházet jí bude promítání všech epizod, což zabere přesně 86 hodin, 6 minut a 41 sekund čistého seriálového času. Fanoušci se mohou na toto promítání stále ještě zaregistrovat. Kromě závisláků na žlutých postavičkách se výroční show zúčastní i komisaři z Guinessovy knihy rekordů, kteří pak s největší pravděpodobností zapíší seriál Simpsonovi do této sbírky kuriozit.

V zatím poslední epizodě budou Simpsonovi vystěhováni ze Springfieldu. Homer a Marge se pokusí vrátit zpět, ale jejich někdejší přátelé a sousedé se najednou promění v největší nepřátele. V některém z letošních dílů se prý navíc můžeme těšit na Lady Gagu, která bude Lisu učit, jak milovat sebe samotnou.

Zní to zajímavě,určitě se máte na co těšit, na toto slavnostní promítání by se ještě dalo zapsat,ale kdo by jezdil do Hollywoodu,že? ;D

MOVIE & TV: Simpsonovi - 500. díl se blíží! - foto

Plány na tento rok

1. ledna 2012 v 13:50

Ahoj,dnes bich vám chtěla vypsat plány na tento rok,vím moc se vám nevěnuji...,jednak nemám co psát a jednak mám ještě jeden blog...takže Let´s go!:


1.) Nový a lepší design (múžete očekávat v nejbliší době) HOTOVO!

2.) Víc aktivit (snad)

3.) Víc obrázkú a videí

4.) A určitě pokračování Fun Booku

5.) A...,nejlepší na konec! Múžete očekávat speciální simpsonovský kvíz,v kterém se budeme lidí na ulici ptát na simpsony...


Takže...tohle bich měla splnit...,a opět se omlouvám za mou zníženou aktivitu... .Změny očekávejte v nejbližší době :)