Září 2011

Hlasování NEDNA:Budou spolu!

27. září 2011 v 19:55

Přez léto bilo možné hlasovat jestli budou Ned a Edna spolu,lidé rozhodli jasne,taže pokud se ti nelíbí je mi lítoMrkající,v 23. sérii v premiérovem díle se tato zdánlivě protiklaná dvojce ješte více zblíží S vyplazeným jazykem.Diváci rozhodli jasne na tom na čem se scenáristi sami dohodnout neuměli.


Samolepkové Album!

23. září 2011 v 20:18 Novinky ze světa simpsonú

Ahoj,takže dneska jsem bila v kine na Saxáne a lexikonu kozel (Saxána 2),a ješte před kinem jsem se tam motala po obchodech.Najednou jsem vešla do trafiky ,a pak mě překvapil jeden pohled,koukla jsem se a vidím nápis The Simpsons,hned jsem si to dala do ruk a podívala se co to je a zistila jsem že to je samolepkové album :) ,hned jsem si ho koupila a i 5 balíčkú samolepek :) .Takže hned jem měla ´´Happy´´ den,no a ješte k filmu:Ten bil taky samozřejmě skvělí :).

Info:

Album je z firmy Paninni

Album stojí 49kč,1.89€

Samolepky do albumu stojí 15kč,0.50€

Album i samolepky,seženete v dobrých trafikách i v hračkářstvích.

Album obsahuje maxi plakát Barta (Myslím že nápis na nem svítí ve tmě)

A jako +,vám sem dám fotku albumu,a plakátu...

Dopis č.1

2. září 2011 v 15:05 Simpsonovi vám píšou

Ahoj,rodina simpsonú vám píše co se deje u nich doma,v práci či ve škole! :) proste u nich není nikdy nuda :),dnes vám píše LISA a BART.Od Lisy:

Ahoj,takže nám začla škola,sem ráda že se múžu znovu učit a zažívat dobrodrušství,mám strašne ráda matiku,i dejepis.Bart se zase štve že je škola a zrovna píšou test.Doma je to celkem v pořádku,až na to že táta chce jít zase k vočkovi...Od Barta:

Zdarec škvrnata!Začla škola ale je to vakt mazec! Ale ne delám si prču! :D ,spousty učení dá fakt zabrat zrovna píšeme test z matiky ale mne se do toho moc nechce,rači si nakreslím spalničky.Lisa je ze školy úplne naměko.No výte je to holka :D.Doma je to jako u cimprdlíkú prudas se jde zase vožrat,a Marge jde píct díňový koláč,Ps:Pozdravuje vásSmějící se


Vystřihovací dúm

1. září 2011 v 21:48 Vyrábíme se simpsonovími

Ahoj,asi každý kdo je na této stránce má rád simpsonovi,proto sem si pro vás připravila tento vystřihovací dúm,dám vám ´´smajlíkový´´ postup:

Úžasný:Nejdřív si klikneme jednotlivě na obrázky (aby se nám zvěčili) pak si je uložíme do pc

S vyplazeným jazykem:Pak si obrázky vytiskneme

MrkajícíAby nám to lépe drželo nalepíme si je na tvrdé čtvrtky.

Smějící sePotom si to povystřihujeme

PřekvapenýPak si obrázky složíme a slepíme.

LíbajícíA je to!

*!TIP!*Jindy vám sem dám zase postavičky simpsonú také z papíru na složení,a už máte obyvatele domu :),jako obyvatelé vám taky múžou posloužit postavičky z kinderka.


1. list

2. list
3. list
Jak vypadá výsledek?

Lady Gaga bude v Simpsonových!

1. září 2011 v 21:30 Novinky ze světa simpsonú

Lady Gaga se objeví v jednom z následujících premiérových dílů seriálu Simpsonovi. I přesto, že si popová zpěvačka v Simpsonových už před rokem zahrála, tehdy jako němá kreslená postavička, nyní přišla do Los Angelského studia svou postavičku nadabovat. Epizoda s názvem "Lisa Goes Gaga", ve které bude hostovat, by se podle informací serveru EW.com měla vysílat na začátku roku 2012.

Takže proto sledujte každý den ´´COOL´´ Aby sem vám čekání na tuto super epizodu krátilo :)


Sme na Facebooku!

1. září 2011 v 21:23

...Ahoj!Tak je to tady!konečne sme na facebooku! přidejte se do naší skupiny kde vás čeká spousta skvělého infu o webu ale i o rodince + vás čekají nejaké ty souteže a ankety! Tešíme se na vaši přízen a doufáme že budeme mít neco přez 100 000 fanouškú!!...Uf...to bude ale dřiny hehe :D ,takže oficiální FaceBook stránka TADYÚžasnýSmějící seMrkajícíS vyplazeným jazykem

ÚžasnýSmějící seMrkajícíS vyplazeným jazykem

ÚžasnýSmějící seMrkajícíS vyplazeným jazykem

ÚžasnýSmějící seMrkajícíS vyplazeným jazykem

ÚžasnýSmějící seMrkajícíS vyplazeným jazykem