Červenec 2011

Online chat s Bartem Simpsonem č.2

5. července 2011 v 17:42 Online Chat

Online chat s Bartem SimpsonemAhoj!,zachatuj si s jedním z hlavních hrdinú Simpsonových!Bart tu bude asi do 18:15h.

Piš do komentú

Jsi pravý fanda? Ukaž se!

3. července 2011 v 18:50

Ahoj,jsi fakt pravý fanda simpsonú jak se považuješ?Tak nepromrhej šanci! Ukaž se! vyfoť a pošli mi na email fotky věcí se simpsonovými (sbírky)nebo tebou nakreslené obrázky a nezapomeň připiš mi tvé jméno a email! A pak je zveřejním tady,navíc se budu rozhodovat která sbírka bude nejlepší získá 1.místo a neco k tomu!

Email tady: simpsonovi.onlinechat@zoznam.sk


NEDNA

3. července 2011 v 18:24

Nedna:

Ahoj,chceš aby pokračoval vstach Edny Krabappel a Neda Flanderse?Múžeš rozhodnout!Hlasuj na stránce pod textem,nezapomeň nenech se od nekoho nutit a hlasuj podle sebe!

Klik na obrázek:
Simpsonovi 22. série!fakt PECKA!

3. července 2011 v 18:09 Novinky ze světa simpsonú
Ve spojených státech (U.S.A.) ješte neodvisílali všechny díli 22.série a už ji vysílaji česky na primě Cool!Stanice je vysílá 12. května a to od 20:35 hod.
Koordinátor Primy Cool FILIP SYCHRA. "V příbězích žluté rodinky nebude nouze o nečekané zvraty a pověstný humor. Například když se Maggie ztratí, Homer se stane špičkovým kadeřníkem, pracuje v utajení pro FBI, z hospody U Vočka se stane bar pro gaye a Líza se naučí od starého kouzelníka slavný Houdiniho trik," líčí Sychra.
Ve vedlejších rolích se v Simpsonových znovu objeví celá řada celebrit. "Hned v první epizodě - Muzikálu ze základní - se objeví herci z populárního seriálu Glee. Zazpívají také hlavní představitelé seriálu Flight of the Conchords a dějem se mihne slavný vědec STEPHEN HAWKING. Kromě těchto hvězd se v průběhu nejnovější řady seriálu diváci mohou rovněž těšit na DANIELA RADCLIFFA a HUGHA LAURIEHO," doplnil manažer Primy Cool.